4. Kültür ve Mekan Buluşmaları ve Sergisi Gerçekleştirildi
Buluşma Mekanı
Buluşma Programı

Sergi ve Buluşma notlarına ulaşmak için tıklayınız

Facebook_800 x 800 px.jpg
levent_şentürk_duyuru_2_instagram.jpg

IAPS-CS Culture & Space Network: Kültür ve Mekan Buluşmaları 4

 

Özyeğin Üniversitesi 10. yıl etkinlikleri ve IAPS-CS Çalışma Ağı işbirliği ile düzenlenen ve İstanbul’un, kentin ‘artiküle edilebilen hali’ üzerinden sorgulandığı 4. Kültür ve Mekan Buluşmaları'nın son etkinlikleri olan, atölye ve yarışma ürünlerinin sergisi 11-14 Şubat 2019 tarihleri arasında, Kültür ve Mekan Öğrenci Buluşması ise 16 Şubat 2019 günü TAK Kadıköy'de gerçekleştirilmiştir.

Daha önce 2012, 2014 ve 2016'da düzenlenmiş olan IAPS-CS Network Kültür ve Mekan Öğrenci Buluşması, "IAPS-CS Culture & Space Network: Kültür ve Mekan Buluşmaları 4" kapsamında atölye ve fikir yarışması ürünlerinin sergileneceği, ödüllerin verileceği, makale sunumlarının yapılacağı ve farklı okullardan öğrencilerin katılacağı bir etkinlikler dizisi ile tamamlanmıştır. Bu kapsamda 11-14 Şubat 2019 tarihleri arasında Tasarım Atölyeleri ve Ulusal Öğrenci Fikir Yarışması ürünlerinin sergisi, 16 Şubat 2019 tarihinde atölye, makale seçkisi ve yarışma ödül töreninin de yapılacağı Kültür ve Mekan Öğrenci Buluşması, TAK Kadıköy adresinde gerçekleştirilmiştir.

 

NOT: Tüm çalışmaların sonuç ürünleri kitap haline getirilecektir. Ödül alan makaleler, indeksli bir dergide İngilizce/Türkçe olarak yayınlanacaktır. Diğer çalışmalar da ulusal dergilerde yayınlanacaktır. Ayrıca gerçekleştirilen tüm çalışmalar, sergi ve arşiv niteliğinde kitap haline getirilecek ve dijital platforma taşınacaktır.